Antakyadan Tur Fiyatları

Tatile çıkmak ve günlük hayatın geçirildiği alanlardan uzaklaşmak her zaman iyi bir motivasyon kaynağı olmuştur.Tatile gitmek için fazla para harcamanıza gerek duyulmamaktadır.
Tatile çıkmak ve günlük hayatın geçirildiği alanlardan uzaklaşmak her zaman iyi bir motivasyon kaynağı olmuştur.Tatile gitmek için fazla para harcamanıza gerek duyulmamaktadır. Hatay'dan yurtdışı ve yurtiçi hatta günübirlik turları Murat Et Turizm de çok uygun fiyata bulabilirsiniz. Geçmişten günümüze tanınmış birçok kişi, seyahat etmenin zihni, psikolojiyi ve ufku geliştirdiğini iddia etmiş ve sık sık bunun önemini dile getirmişlerdir.
 
Neden Tatile Çıkmalıyız
Hepimizin farkında olduğu üzere yaz gelince yerimizde duramamamızın başlıca sebebi, bu gelişime ve dinginliğe duyulan ihtiyaçtır. Ruhsal, zihinsel ve fiziksel açıdan vücudumuz üzerinde çok olumlu bir etkisi olan tatil süreci, bütün sene boyunca işe ve günlük rutinlerimize devam edebilmemizin yegane sebebi.
 
O halde yazın son dönemine girmiş bulunduğumuz Ağustos ayını iyi değerlendirmekte fayda var! Eğer tatil için hala plan yapmadıysanız veya planlarınızı başka sebeplerden dolayı ertelediyseniz, size “tatilin ilk gününde mevcut stresin % 90 oranında azaldığını” hatırlatarak planlarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.:) Ve daha birçok neden sıralayabiliriz;
 
1.Akıl Sağlığına İyi Gelir;
Yapılan çalışmalara göre tatile çıkan insanlar ters giden durumlar karşısında daha iyimser bir tavır takınırken, tatile çıkmayan insanların ters giden süreçler karşısında agresif tavır sergiledikleri gözlenmiştir. Bu durum elbette akıl sağlığını etkiler. Dolayısıyla akıl sağlığınızı korumak istiyorsanız tatile çıkın:)
 
2.İlişkilerinizi Yeniler;
Huzurlu bir tatilden dönen dinlenmiş ve rahatlamış kişilerin insan ilişkilerinde başarılı olduklarını gözlemleyebilirsiniz. Gergin bir dönemden sonra tatile çıkan insanların ikili ilişkilere yaklaşımının daha pozitif bir hal aldığını gözlemleyebilirsiniz.
 
3.Çocukluk Zamanlarınıza Dönmenizi Sağlar;
Tatilde telefonunuzu, tabletinizi ve diğer iletişim aletlerinizi bir kenara attığınızda rahatça eğlenebilirsiniz. Ve emin olun böyle bir döneme dönmek isterseniz çocukluğunuza kadar gitmeniz gerekir. Dolayısıyla iletişim zorbalıklarından bağımsız oyunlar oynamak, eğlenmek ve keyifli zaman geçirmek, sizi çocukluk günlerinize geri götürecektir.
 
4.Stresinizi Azaltır;
Tatile çıkmak, mevcut stresinizden kurtulmak ve rahatlamak için  size bir şans sunar. Bilimsel araştırmalar, tatilin insan psikolojisine ne kadar iyi geldiğini kanıtlayan çalışmalarla dolu! Bizce bir göz atın ve geç kalmadan tatil planları yapın.
 
5.Yeni Hikayeleriniz Olur;
Günlük rutin işlerimizi yaparken ne kadar monotonlaştığımızı fark edemeden günler geçiriyoruz. Farkında mısınız, aslında hiç yeni anı biriktirmiyoruz. Siz de anlatacak yeni hikayeler edinmek için yılda en az bir kere tatile çıkmalısınız.
 
6.Motivasyonunuz Yenilenir;
Motomot çalışıp, ayarlı robotlar gibi hep bir şeylere yetişme çabamız motivasyonumuzun azalmasına neden olan başlıca etkenlerdir. Tatile çıkmayan veya seyahat etmeyen insanlara bakın; iş hayatlarında verimleri azalır, yaratıcılıkları kaybolmaya başlar. Dolayısıyla hepimiz, motive olabilmek için tatile ihtiyaç duyarız.
 
7.İlham Duygunuz Gelişir;
Bütün bir yıl boyunca sürekli aynı işleri yapıp, aynı toplantılara katılıp, aynı yolculuklar sonucunda evlerimize varıyoruz. Bu monotonluk hayal gücümüze ket vurup, yaratıcılığımızın azalmasına neden olmaktadır. Tatile çıkmak, kendimize zaman ayırmak anlamına geldiğinden, bu süre zarfında hayal kurabilir, yapmak isteyip de vakit bulamadığımız şeyleri yapmaya fırsat bulabiliriz. Ayrıca hiç bilmediğimiz bir yere seyahat edersek yaratıcı düşünmemize ve yeni yerler keşfetme arzumuzun ilham kaynağı olmasına yardımcı olur.
 
8.Özgüveniniz Artar;
Kendi istediklerini, hissettiklerini ilgi duydukları şeyleri yapan bireyler hayatlarında özgüveni yüksek bireyler olurlar. Tatile çıkmak da insana bu imkanların hepsini sunar. Tatilde kendinizi dinlersiniz ve kaliteli zaman geçirmeye özen gösterirsiniz. Bu da paralel bir şekilde özgüveninizin artmasına yardımcı olur.
 
Tatile çıkmak için her zaman birçok bahanemiz var. Ancak bu sefer gerçekten tatilin gerekliliğini anlatmaya çalıştık. Ülkemizin kıyı bölgeleri, Fethiye, Alanya, Bodrum gibi tatil cennetlerine ev sahipliği yaparken yılda en az bir defa tatile çıkmak gerekir. Zaten tatile çıkmayacaksak bütün yıl çalışmanın ne anlamı var? Değil mi? 🙂
 
 

Diğer Etkinlikler

Hatay Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu Düğün, doğum günleri, kuruluş yıldönümü kutlaması, açılış kutlaması… Sayabileceğimiz birçok özel gün var hayatımız içerisinde yer alan. Önemli olan bu günleri gerçekten de özel hissettirebilmektir zaten.

Seyahat Bütçesi Nasıl Yapılır?

Uygun bir tatil ya da tur planlamaktan daha da keyifli olan bir şey yoktur. Hem dilediğiniz yere gitmiş olacaksınız hem en uygun fiyata seyahat edecek hem de hayalinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Hataydan Yurtdışı Turları

Eşsiz tarihi güzellikleri ve muhteşem doğalarıyla görülmeye değer ülkelerde harika bir tatil fırsatı yakalamanın tam zamanı!

Parti, Eğlence ve Özel Gün Organizasyonları

Şirket olarak size, özel günlerinizi daha eğlenceli ve renkli hale getirmek, unutulmaz anlar yaşamanız sağlamak için gösteri, aktivite, animasyon ve eğlence hizmetleri sunuyoruz. Parti ve eğlenceler için sizlere sunduğumuz süsleme, gösteri, ekip-ekipman temini hizmetlerinden istediklerinizi tercih edebilirsiniz.

Ses Işık Süsleme Dekoru

Hatay'da Ses Işık Kiralama Sünnet düğünlerinin ya da organizasyonlarının en önemli parçalarından bir tanesi olan ışıklandırma davetliler açısından son derece önemlidir. Söz konusu Ses Işık Kiralama olunca bu konuda çok titiz davranıyoruz ve size mükemmeli sunuyoruz.

Antakya Tiyatro Organizasyonu

Tiyatro Gösteri Organizasyonu Konser, festival, doğum günü, mezuniyet ya da defile gibi özel organizasyonlarda tiyatro gösterişi akıllardan çıkmayacak, çok farklı ve özel bir geceyi sizlere yaşatacaktır.

Düğün Ortamı

Hayatınızın en özel, en mutlu gecesini gerçekleştireceğiniz düğün ortamı nasıl bir yer olmalı? Bu konuda da pek çok seçeneğiniz var: Hatay'da evlenecekler için oteller, restoranlar, tekneler, açık ve sevimli bahçeler. Sadece nasıl bir düğün istediğiniz önemli. Buna karar verin ve detayları (tabii ki maddiyatı da) unutmayın.

Neden Düğün Organizasyonu?

Tüm detayları kendinizin yapması da mümkündür. Eskiden organizasyon şirketleri mi vardı? Hatta çok şeyi daha ucuza çözebileceğinizi de düşünebilirsiniz. Firmaları tabii ki bu işi kar amacıyla yaparlar

Hatayda Düğün Süslemeleri

Düğün Süslemeleri nasıl yapılır? Bu soruya düğün organizasyonları kapsamında sunduğumuz düğün süsleme hizmetlerini çeşitli başlıklarda özetleyerek yanıt vermek istedik.
Whatsapp'tan Mesaj Gönder Tıkla Ara