Maraş Yedikuyular

Türkiye yeni bir kış turizmi merkezi kazandı. Hatay'a yakın olmasından dolayı zamanı olmayan ve gezmek isteyenlerin tercihi Yedikuyular Kayak Merkezidir.

Türkiye yeni bir kış turizmi merkezi kazandı. Hatay'a yakın olmasından dolayı zamanı olmayan ve gezmek isteyenlerin tercihi Yedikuyular Kayak Merkezidir. Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesindeki Yedikuyular Yaz-Kış Rekreasyon ve Kayak Merkezi, geçtiğimiz aylarda doğa ve kayak severleri ağırlamaya başladı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete açtığı tesis il merkezine sadece 15 kilometre mesafede yer alıyor ve otobüs seferleriyle kolayca ulaşılabiliyor. Tesiste hizmet birimlerinin yanı sıra amatör ve profesyonel kayakçılar için farklı zorluk derecelerine sahip pistler bulunuyor. Restoran kafe, teleski ve telesiyej hatları, kızak, iki adet 200 metre ve 150 metre babylift, atlama rampaları, offroad, trekking, heliport, otopark, piknik, rekreasyon alanlarının yer aldığı tesiste gölet ve dağ evleri de var.




Diğer Turlarımız

Mardin Turumuz

Kapadokya Turumuz

Doğanın toprağı bir sanat eseri gibi işlediği, büyüleyici bir dünya... Tarihin ve doğanın binlerce yıl uyum içerisinde ve iç içe var olduğu; tarihin, toprak dokusunun her metrekaresinde kendini hissettirdiği çok özel bir yer…

Ankara Turumuz

Ankara, ülkemizin en canlı şehirlerinden biri. Şehrin enerjik yapısı ve dinamik hayatı, Ankara’yı 24 saat boyunca yaşayan şehirlerden birine dönüştürmüş.

Mersin Turumuz

Mersin diğer adıyla “İçel “ 2018 yılı itibariyle Türkiye’nin en kalabalık 10. Şehirleri arasında yerini almaktadır. Mersin 1.773.852 nüfuslu büyük bir ildir. Mersin Akdeniz’in güneyinde bulunan bir liman kenti olarak bilinir.

Gaziantep Turumuz

Hadi itiraf edin, bu yazıyı okuduğunuza göre Gaziantep’e aslında yemek yemeğe gidiyorsunuz da iki öğün arasında ne yapsak diye bakınıyorsunuz di mi?
Whatsapp'tan Mesaj Gönder Tıkla Ara